İnsan Kaynakları Politikamız


Sis Enerji İnsan Kaynakları politikamız, karşılıklı güven ve etik değerlerin ön planda tutulması ilkesine dayanmaktadır. Güçlü ve dinamik yönetici kadrolarımızın liderliğinde çalışanlarımızla birlikte, kurumsal girişimciliğimizi pekiştirmeyi hedeflemekteyiz. Odaklandığımız iş alanlarında başarılarımızla tanınan itibarlı bir dünya şirketi olma amacını taşımaktayız. Sis Enerji olarak, sürdürülebilir başarının insanın merkezinde olduğunun bilincindeyiz ve tüm çalışanlarımızın görevlerinde ve kariyer planlarında başarılarını ve verimliliklerini artırmak için mesleki ve kişisel eğitimlerini desteklemekteyiz.


Şirket genelindeki tüm birimler ve yöneticiler, İK departmanının şirketin başarılı bir şekilde büyümesi için gerekli gördüğü düzenlemelere destek vermek üzere koordineli bir şekilde çalışmaktadır. Son derece yetenekli ve motivasyonu yüksek çalışanların istihdamı ve çalışanlarla kurulan güçlü iletişim ağı, şirketin temel yönetim prensiplerinden birini oluşturmaktadır.


Sis Enerji İnsan Kaynakları olarak amacımız, şirket değerlerimiz ve pozisyonların gereklilikleri doğrultusunda en uygun ve yüksek profilli adayları işe almak, onları eğitmek ve ihtiyaç duyduğumuz bilgi ve becerileri geliştirmelerine destek olmaktır.